O Implant Dentist


Nowoczesne gabinety

Nasze gabinety znajdują się w specjalnie zaprojektowanych, dobrze naświetlonych przestronnych i klimatyzowanych wnętrzach. Dbałość o samopoczucie pacjenta, oraz dobre warunki do prowadzenia leczenia jest widoczna na każdym kroku, od projektu budynku, poprzez poprawną aranżacje wnętrza po staranność wykończenia. Dla wygody naszych pacjentów posiadamy wentylację nawiewno-wywiewną z rekuperacją, co pozwoliło zredukować wszechobecną, ale jakże szkodliwą dla naszego zdrowia klimatyzację. Dla bezpieczeństwa naszych pacjentów budynek i jego otoczenie, wraz z parkingiem są monitorowane. Implant Dentist zaczął przyjmować pacjentów w marcu 2016 roku.

Nowatorskie metody leczenia
Dr Grzegorz Romaszkiewicz zaczął stosowanie implantów śródkostnych w Warszawie w roku 1995, pod opieką dr Michała Sołtana. Pierwsze samodzielne zabiegi z użyciem implantów wraz z następującą w późniejszym okresie odbudową protetyczną na implantach miały miejsce w Radomiu w roku 1998. Pierwsze zabiegi z mikrochirurgii przyzębia, sterowanej regeneracji tkanek w jamie ustnej, oraz zabiegi płatowe (gingiwo-osteoplastyka) odbyły sie w latach 1998-1999.
Najwyższa jakość

Staramy się, aby nowości pojawiające się na rynku, były jak najszybciej sprawdzane i wykorzystywane w naszej codziennej pracy. Oferujemy naszym pacjentom jak najlepsze metody leczenia oparte na wiedzy, wieloletnim doświadczeniu, oraz materiałach i urządzeniach spełniających najwyższe standardy. Poprzez zastosowanie nowoczesnych urządzeń, poszerzają się nasze możliwości, polepsza się jakość pracy, a proces leczenia ulega przyśpieszeniu.
Sprawdzone metody
Od samego początku prowadzimy w naszej praktyce zasady pracy z pacjentem leżącym, prawie zawsze w systemie pracy na cztery ręce. Gdy tylko jest to możliwe korzystamy z koferdamu, a korzyści wynikające z jego użycia są obustronne. Dla pacjenta oznacza to większy komfort leczenia, a lekarzowi umożliwia osiągnięcie lepszych wyników leczenia. Standartem jest leczenie w znieczuleniu miejscowym, chętnie korzystamy z premedykacji farmakologicznej. Używamy mikroskopu zabiegowego i lup zabiegowych, różnych urządzeń elektronicznych do pomiaru długości i mechanicznego opracowania ścian kanałów korzeniowych, a następnie wypełnienia gutaperką na gorąco.


Wykształcony personel
Wyższy i średni personel medyczny stale podnosi swoje kwalifikacje, poprzez kursy doszkalające i codzienny kontakt z literaturą fachową.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz